آخرین های موفقیت

بدون قید و شرط شاد باشین. شما فقط یکبار زندگی میکنین، پس از لحظات زندگیتون درست استفاده کنین.

کلید موفقیت در درون انسانه. شرافت، توانایی تعامل با دیگران و شخصیت شما عامل موفقیت شماست.

اگه میخواین بدونین چرا خیلی از کسب و کارها شکست میخورن و خیلی ها ورشکست میشن این ویدیو رو حتما ببینین.

آیا با آدم های منفی وقتتون رو میگذرونین؟ اگه اینطوره، این یکی از دلایلیه که هنوز به جایی که میخواستین نرسیدین. آدم های اطرافتون زندگی آینده شما رو شکل میدن. به همین دلیله که باید محیطی پر از آدم های مثبت برای خودتون ایجاد کنین و از آدم های منفی دوری کنین.

اگه از چیزی میترسی بهش حمله کن. نذار اون ترس تمام وجودت رو بگیره و مانع موفقیتت بشه. البته اگه ترس رو مدیریت کنی میتونه مفید هم باشه. میتونه بهت انگیزه بده که بیشتر تلاش کنی!

توی فضای مجازی میتونین جنبه های پرزرق و برق زندگی یه کارآفرین رو ببینین: جت های شخصی، اتومبیل های لوکس، آزادی و میلیون ها دلار پول! اما توی این ویدیو با واقعیت دنیای کارآفرینی روبرو میشین.

پیدا کردن استعداد مهم نیست رشد دادنش اهمیت داره. اغلب مردم بیشتر عمرشون رو صرف پیدا کردن استعداد ها و هدفشون توی زندگی میکنن. اگه شما هم همینطور هستین قبل از انجام هر کاری این ویدیو رو ببینین.

اگه برای رسیدن به موفقیت منتظر تایید و یا محبت دیگران هستین، برای همیشه منتظر باقی میمونین. همیشه یادتون باشه برای پیشرفت کردن باید خودتون، خودتون رو دوست داشته باشین.

بیشتر مردم یه کسب و کار رو شروع میکنن چون فکر میکنن با اون کار میتونن به درآمد خیلی بالاتری نسبت به شغل فعلیشون برسن. آیا این طرز فکر درسته؟ این ویدیو رو ببینین تا جواب این سوال رو پیدا کنین.

پیدا کردن حوزه تخصصی که بتونین توش موفق تر باشین زمان بره. شما نمیتونین یه روزه پیداش کنین، ممکنه سال ها طول بکشه. همین طور که کسب و کار تون رو گسترش میدین این سوال رو توی ذهنتون داشته باشین: بهترین حوزه تخصصی که میتونه به توسعه بیشتر کسب و کار من کمک کنه چیه؟

روی هدفی تمرکز کنین که ساختنش براتون خیلی ارزشمنده و به جای اینکه دنبال پول باشین اون هدف رو دنبال کنین. به پول به عنوان ابزاری برای رسیدن به اون هدف نگاه کنین و بدونین پول داشتن به تنهایی بی ارزشه. این مسئله زندگی کاری شما رو به کلی تغییر میده.

اگر توی حوزه کاریتون متخصص بشین، اطلاعاتی در اون زمینه پیدا میکنین که هیچکس نداره و به نتایجی میرسین که کسی نرسیده. اینطوری درآمدتون چندین برابر میشه.

انگیزه داشتن یعنی تلاش کردن، یعنی تلاش مداوم، یعنی شکست خوردن و دوباره بلند شدن، یعنی ادامه دادن

زمان خیلی ارزشمنده. باید بین کار و زندگی تعادل ایجاد کنی!

واقعا مهمه که کاری که انجام میدین رو دوست داشته باشین اگه تا حالا پیداش نکردین، به جستجو ادامه بدین و به چیزی که الان دارین قانع نشین!

بالاخره علم داره ثابت میکنه که چطور تصویرسازی ذهنی میتونه واقعیت رو تغییر بده. شما برای آیندتون چه تصوراتی دارین؟

نمیتونین به اهدافتون برسین مگر اینکه این یک کار رو یاد بگیرین: خودتون رو مدیریت کنین. احساسات، وضعیت و مهارت هاتون رو مدیریت کنین.

از فرصت هایی که برات پیش میان درست استفاده کن. منتظر معجزه نباش!

چیزی که مردم در مورد شما یا برندتون، محصولتون یا شرکتتون میگن، قدرتش بی اندازه بیشتر از چیزیه که شما در مورد خودتون میگین. اگه کارآفرین هستین یا در زمینه بازاریابی و فروش فعالیت میکنین، گرفتن تاییدیه از مشتری میتونه خیلی به شما کمک کنه.

باید به شکست خوردن عادت کنی ولی از تک تکشون درس بگیر! توی این ویدئو جک ما از روند رسیدن به موفقیت صحبت می کنه. جک ما کارآفرین، صنعت‌گر و مدیر ارشد اجرایی چینیه که در سال ۱۹۹۹ گروه علی‌بابا را تأسیس کرد.

برداشتن قدم اول همیشه سخته وقتی به بزرگی کاری که پیش روی تو هست نگاه میکنی. اما هیچ کاری به نظر من خیلی بزرگ نیومده چون میدونم با قدم های کوچک میشه کارهای بزرگی انجام داد. دیوار موفقیت رو باید با آجرهای کوچک ساخت.

راز موفقیت صبر و پشتکاره....نظر شما چیه؟ رسیدن به هدف نیاز به طی یک پروسه ی طولانی از شکست ها و پیروزی هاست.هیچ وقت از یادگرفتن در طول مسیر خسته نشید و مدام به جلو حرکت کردن ، رشد کردن و بهتر شدن رو تمرین کنید!

من مطمن نیستم که پیر که بشم توانایی الانم رو داشته باشم ممکنه عقلمو از دست بدم! برای همین تا جوانم باید بازنشست بشم....آرزوهای زیادی دارم که باید انجام بدم . می خوام کار خیر کنم , درس بدم , محافظت از محیط زیست..

فرض کنید توی یک اتاق بزرگ خالی توی یک گوشه ایستادیم و بهت یک قانون ساده می گم! برو اون گوشه توی یک خط راست بهو جلوت یک صندلی میزارم...چکار می کنی؟ صندلی رو دور می زنی و ادامه میدی این خصلت جالبه انسان هاست که وقتی بهشون یک هدف مشخصی بدیم ما از خلاقیت و توانایی حل مسئله مون استفاده می کنیم تا از موانع عبور کنیم به هدف برسیم

اگه من بهت بگم که این آخرین شنبه عمرته! یا مثلا این هفته قراره بمیری! بازم در مورد کارت غُر می زنی؟ فکر نکنم! مطمنا عمیق تر فکر می کردی! روش انگیزه پیدا کردن همینه...اگه الان حوصلشو نداری و همینجوری زندگیتو می گذرونی، قبول دارم مجبوری درس بخونی چون خانوادت می خوان باید قسط بدی ...

تو زندگی باید بعضی چیزهارو با سعی و خطا بدست بیاری. یکی از وجوه انسانی ما انسان‌ها، اشتباه کردن ماست. اگر اشتباه نکنیم که انسان نیستیم. روش طبیعی انسان برای موفقیت، روش «سعی و خطا»ست. بنابراین، این را همیشه و همیشه بیاد داشته باشیم که وقتی اشتباهی از ما سر زد، این جزو روال کار است.

وی زندگیت نباید از چیزی بترسی! براتون یک مثال بزنم...قراره که از با دوستات بری و از هواپیما بپری پایین! میای توی هواپیما و اون گوشه نشستی... از اون ور هم روی پای یک غریبه نشستی و تلاش می کنی باش خوش و بش کنی! میای لب هواپیما وایمسیتی و داری به مرگ نگاه می کنی! بعد با یه جیغ می پری پایین!

من به دانش آموز ها همیشه توصیه می کنم که دنبال کاری برید که اگه نیاز به شغل (پول) نداشتی اونو انجام می دادی! توی زندگیت همینجور بی هدف حرکت نکن! همینجوری اینکارو می کنم اونکارو می کنم و بعدا توی آینده یکاریش می کنم!

اگه تونست انجامش بده، به خاطر اینه که خودش رو باور داشت و تو هم میتونی. اون کاری رو انجام بده که خودت میخوای. به دیگران ربطی نداره، به خودت بستگی داره.

شفافیت در اهداف از نظر من اون جایی ایجاد میشه که شما این توانایی رو پیدا میکنین که اون سوال های مهم و سخت رو بپرسین. سوال هایی که عصبانیتون میکنه، به فکر کردن وادارتون میکنه، باعث میشه تحقیق کنین، باعث میشه بگین من در این مورد چیزی نمیدونم.

من میلیون ها دلار پول درآوردم! نمی تونم با خودم ببرمش...شما هم نمی تونید! پس مسله این نیست که چقدر پول دارین مهم اینه که با داشته هاتون چکار می کنید! هممون یک سری توانایی هایی داریم! بعضی هامون پول داریم بعضی هامون عشق ذاتی بعضی هامون صبوریم بعضی هامون قدرت تاثیر روی دیگران !

موفقیت یعنی داشتن یک برنامه از پیش تعیین شده و اجرای اون توی یک زمان بلند مدته که در طول مسیر هم از روندش لذت می برید! دن لاک. تعریف شما از موفقیت چیه؟

باید دنبال کسایی بگردی که به کمکت نیاز دارن، باعث بشی زندگی بهتری داشته باشن. زمانی که فهمیدی زندگی کسی رو تغییر دادی و به خاطر تو اون آدم تسلیم شرایطش نشده، اون روزیه که واقعا زندگی کردی.

سیستم آموزش امروزه اینه که بچه ها یه چیزی حفظ کنن بعد همون رو چند هفته بعد بگن! تو دنیایی که اطلاعات زیر انگشتاته! گرمترین سیاره چیست!؟ خب احمق ها جواب این یک ثانیه سرچه! خداییش احمقانه نیست!؟

اگه میخوای کار دومت به شغل اصلیت تبدیل بشه، باید کارهات رو اولویت بندی کنی و زمان های آزادت رو روی فعالیت های مرتبط با کار دومت بذاری. در این صورت سریعتر توی اون کار پیشرفت میکنی و به هدفت میرسی.

یک چالش فوق العاده اثر گذار! تلفنتون رو بردارید و به یکی که مثلا یک ساله باهاش حرف نزدید تماس بگیرید...می خواین تجربه ی قوی تری داشته باشید به یکی که ۵ ساله باهاش حرف نزدید تماس بگیرید! بعد توی کامنت ها بگید که به کی زنگ زدید و چه حسی بدست آوردید؟

واقعیت اینه که اعتماد به نفس یه ویژگی شخصیتی نیست بلکه یه مهارته که باید کسبش کرد. اعتماد به نفس عاملیه که ایده رو به عمل تبدیل میکنه. زمانی که فرد با اعتماد به نفسی هستی، به اندازه ای خودت و پتانسیل هات رو باور میکنی که تصمیم میگیری سعیت رو بکنی.

من عملا می شینم و با تمام توان تصور می کنم که یکی از نزدیکانم رو از دست دادم! و این مهمترین کاریه که باعث میشه خوشحال بشم.خب که چی! امروز گوشواره نفروختی! نه دارم جدی میگم! مردم جهان بینیشون ضعیفه!

من تقریبا داشتم بی خیال این کار می شدم! دیگه داشتم می رفتم که برگردم سر یه کار معمولی! داشتم بی خیال می شدم که توی یک دوره گفتم ببین! من می خوام دو سال صد در صد تمرکزم رو بزارم روی این کار!

کسایی که مدام از شرایط بد شکایت می کنن و غر می زنن به نظرتون دیگران براشون مهمه؟ معلومه نه! پس بجای اینکه مدام شکایت کنین انرژیتون رو در جای درست و برای پیشرفت خودتون و کسب و کارتون بزارید.

وقتی بچه ها ازم میپرسن : گری! من نمی دونم چی دوست دارم! بهترین جواب اینشکلیه! رفیق ! داداش! کارهای مختلف رو تجربه کن! باید حداقل دو گزینه داشته باشی تا مقایسه کنی. دنیا مثل بازی کامپیوتری نیست که ...

رسانه های ناسالم مثل غذاهای ناسالم اعتیاد آورن اما برای ما مناسب نیستن. اگه به مردم غذای سالم بدی اما با ظاهر و طعم غذاهای ناسالم اون ها روندشون رو تغییر میدن.

خیلی از مردم این مسئله رو اشتباه متوجه میشن. اون ها سراغ یه شخص موفق میرن با این ایده که اون فرد باید بهشون کمک کنه تا اون ها هم به همون اندازه موفق بشن. اگه میخواین متوجه بشین که چطور باید با یک فرد موفق روبرو شد این ویدیو رو ببینین.

در این بخش مجموعه جملات انگیزشی و سخنان بزرگان گردآوری شده است. از این جملات برای موفقیت و انگیزه خود استفاده کنید!

وقتی داری بالا میری باید بدونی و بپذیری که ممکنه مجبور بشی یه کسایی رو رها کنی و ازشون جلو بزنی. همه نمیخوان درست مثل شما کیفیت زندگیشون رو ارتقاء بدن. هیچ اشکالی هم نداره شما به پیشرفتتون ادامه بدین.

من اعتقاد دارم که شما نقش یک هدایت کننده رو در زندگی خودتون دارین و این قابلیت رو دارین که به تمام رویاهاتون برسین و حتی به بیشتر از اون! همه ما باید از یک جایی شروع کنیم و برای آغاز کردن هیچوقت دیر نیست.

من اعتقاد دارم زخم هایی که در گذشته خوردین بزرگترین امتیاز شما در زندگیه. اون زخم ها باعث شدن درس بگیرین و تجربه کسب کنین. اون ها رنج هایی بودن که برای تبدیل شدن به نسخه قویتر خودتون بهش نیاز داشتین.