آخرین های جملات موفقیت

شما کارتون به دیگران چه کمکی می کنه؟ با تمرکز بر حل مشکلات دیگران می تونید یک کسب و کار پایدار و موفق رو بسازید...یک کسب و کار موقعی که به فکر حل مشکلات مشتری هاش باشه موفقه

برای کارآفرینی اینجوری اقدام کن...زمین رو برای طلا نکن ، به دیگران بیل بفروش . برای دیگران کار نکن شغل ایجاد کن. مسائل رو به دید مشکل نبین برای مشکلات راه حل پیدا کن و بجای اینکه همیشه مشغول باشی روی کارایی متمرکز شو.

موقعیت فعلی شما در زندگی، انعکاسی از خواسته‌ها، برنامه‌ریزی‌ها و انتخاب‌های قبلی شماست. اگر به‌دنبال آینده‌ای بهتر هستید باید همین الان تغییراتی صحیح و به‌موقع ایجاد کنید و انتخاب‌های درستی داشته باشید...آیا از تغییر استقبال می کنید یا ترجیح میدید همون روند طبیعی زندگیتون رو داشته باشید؟

این جمله ملکه ذهن یک رهبر موفق می باشد: من مسئول همه چیز هستم! و همین جمله و اعتقاد به آن هم باعث پیشرفت و رسیدن به موفقیت در زندگی و کسب و کارش خواهد شد.

برای موفقیت باید کارهایی که عامه مردم انجام نمی دن رو انجام بدی و اونهایی که همه انجام میدنم رو انجام ندی! به همین راحتی به فرمول موفقیت می رسی چون اکثریت دنبال موفقیت نیستند!

هیچ رازی برای موفقیت وجود ندارد! موفقیت تنها حاصل آمادگی، سخت کوشی و آموختن از خطاهاست. Colin Powell

موفقیت همیشه حاصل برتری و شایستگی نیست. موفقیت نتیجه پشتکار است. تلاشی مداوم به موفقیت ختم می شود و نتیجه آن شایستگی و برتری خواهد بود.Dwayne Johnson

با گوشیتون چکار هایی می کنید؟ می تونید باهاش وقتتون رو تلف کنید و برای تفریح ازش استفاده کنید یا بجاش ازش به عنوان یک وسیله موفقیت و پیشرفت استفاده کنید!

منتظر زمان مناسب نباش چون هیچ گاه نخواهد رسید٬ از جایی که هستی شروع کن و با هرچه در اختیار داری کارت را آغاز کن، همان طور که پیش می روی لوازم بهتری خواهی یافت George Herbert

زندگیت رو تا قبل ۱۴۰۰ تغییر بده! اگه این ۶ کار رو هر روز انجام بدی مطمنا به موفقیت نزدیک تر و نزدیک تر میشی....محیطت رو تغییر بده ، اطرافیانت رو تغییر بده و عادات درست رو توی خودت نهادینه کن!

خودت را باور کن! به توانایی هایت ایمان داشته باش! بدون اعتماد به نفسی عاقلانه و همراه با فروتنی هیچوقت نمی توانی موفق یا خوشبخت باشی! Norman Vincent Peale

موفقیت یعنی داشتن یک برنامه از پیش تعیین شده و اجرای اون توی یک زمان بلند مدته که در طول مسیر هم از روندش لذت می برید! دن لاک. تعریف شما از موفقیت چیه؟

شخصیت تو به راحتی شکل نمی گیرد تنها از طریق تجربه ای که از سعی و خطا بدست می آوری و سختی هایی که متحمل می شوی روحت قوی و هدفمند می شود و به موفقیت می رسی .... هلن کلر

مدیریت زمانتون خیلی مهمه! اگه به این اهمیت ندید که چه چیزی زمانتون رو هدر میده ، انرژیتونو از دست میدید ، حرکتتون خیلی کند میشه و حتی ممکنه توی مسیرتون نا امید بشین! مهمترین کارهارو انجام بدید و ما بقی غیر ضروری ها رو حذف کنید.

شکرگزار داشته هایت باش!

یک دلیلی هست که سیستم متداول آموزشی هیچی در مورد سیستم مالی بهت یاد نمیده! چون این سیستم دوست داره که درجا بزنی!

آخرش خودت مهمترین رقیب خودتی!

شرایط هر چقدر بد باشه شما همیشه از کسایی که تلاش نمی کنند جلوترید!

بعضی اوقات در زندگی همه چیز خوب پیش میره! و بعضی اوقات هم اتفاقات پیش بینی نشده اند! مهم این است که چجور مشکلات رو به راه حل تبدیل کنید!