Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Search in posts
Search in pages
 • چگونه نبوغ خلاق پنهان خود را پیدا کنید

  نبوغ خلاق پنهان چیست؟ یافتن نبوغ خلاق پنهان شما آسان است. کار را انجام دهید، کاری را به ‌پایان برسانید، بازخورد بگیرید، راه‌هایی برای بهبود پیدا کنید، فردا دوباره شروع کنید. ده سال تکرار کنید. یا بیست یا سی.الهام تنها پس از عرق ریختن و زحمت کشیدن خود را نشان می‌دهد

  ادامه  ←
 • تمرکز بر مشتریان هدف قدرت سلطه بر بازار را به شما می‌دهد

  چگونه تمرکز بر مشتریان هدف قدرت سلطه بر بازار را به شما می‌دهد

  استراتژی اقیانوس آبی ارزشی را به نام تمرکز بر مشتریان هدف بازگو می‌کند که به شما در تسلط بر بازار کمک می‌کند.

  ادامه  ←
 • بکارگیری روانشناسی مصرف کننده برای افزایش فروش

  ۶ روش بکارگیری روانشناسی مصرف کننده به منظور افزایش فروش

  مصرف‌کنندگان امروزی تفاوت زیادی با گذشته دارند. در اینجا ۶ روشی که می‌توانید از روانشناسی مصرف کننده برای افزایش فروش استفاده کنید، آورده شده است.

  ادامه  ←
 • ویژگی خاص کارآفرینان

  ستاره «Shark Tank» روهان اوزا در مورد یک ویژگی خاص کارآفرینان می‌گوید

  همه ما حداقل یک بار به ویژگی خاص کارآفرینان فکر کرده‌ایم و فکر میکنیم جذبه مهم‌ترین عامل است. اما اگر موفقیت بیشتر تحت تاثیر انرژی و یک ویژگی خاص شما بادش چه؟

  ادامه  ←
 • کسب و کار

  برای ساختن برندینگ قدرتمند، از خودتان شروع کنید

  اگر دوست دارید برندینگ خودتان را ارتقا بخشید، کافی است از خودتان شروع کنید

  ادامه  ←
 • 4 درسی کارآفرینان که می‌توانند از داستان فقر تا ثروت جان پل دژوریا بیاموزند

  ۴ درسی که کارآفرینان می‌توانند از داستان فقر تا ثروت جان پل دژوریا بیاموزند

  اگرچه من قطعاً جان پل دژوریا نیستم، اما می‌دانم فقیر بودن چگونه است. از زمان کودکی، من در محله‌ای فقیرنشین زندگی می‌کردم، جایی که یک جوی فاضلاب به عرض ۱ متر، درست بیرون در خانه ما جاری بود. امروز، من یک کارآفرین موفق هستم که شرکت‌هایش به ده‌ها هزار نفر کمک کرده‌اند تا اولین قدم‌های خود به دنیای تجارت را بردارند.

  ادامه  ←
 • 5 دلیل اشتباه بودن جمله «همیشه حق با مشتری است»

  ۵ دلیل اشتباه بودن جمله «همیشه حق با مشتری است»

  عبارت «همیشه حق با مشتری است» در اصل در سال ۱۹۰۹ توسط هری گوردون سلفریج، بنیانگذار فروشگاه بزرگ سلفریج در لندن ابداع شد، و به طور معمول توسط مشاغل مورد استفاده قرار می‌گیرد تا مشتریان را متقاعد کند که خدمات خوبی در این شرکت دریافت خواهند کرد و همچنین کارکنان را متقاعد می‌کند که خدمات خوبی به مشتریان ارائه دهند.با این حال، فکر می‌کنم مشاغل باید این عبارت را یک بار برای همیشه کنار بگذارند، زیرا برعکس منجر به ارائه خدمات بدتر به مشتری می‌شود.

  ادامه  ←
 • چگونه می‌توان ایده های تجاری که ارزش پیگیری دارند را پیدا کرد

  چگونه می‌توان ایده های تجاری که ارزش پیگیری دارند را پیدا کرد

  برای بررسی، تایید و توسعه ایده‌های نوآورانه مشابه، سازمان‌ها چه کاری باید انجام دهند؟ پاسخ به این سوال ساده نیست و از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است. تلاش‌های نوآورانه تملق زیادی را به دست می‌آورند، اما تکمیل فرآیندی برای انتخاب و اجرای ایده‌های برتر بسیار دشوارتر است. در اینجا سه ​​روش برای ارزیابی ایده‌های نوآوری و ایجاد چارچوبی برای تبدیل آنها به یک واقعیت استراتژیک آورده شده است.

  ادامه  ←
 • نکات هوشمندانه برای تنظیم و دستیابی به اهداف تجاری

  نکات هوشمندانه برای تنظیم و دستیابی به اهداف تجاری

  OKR یا اهداف و نتایج کلیدی، یک چارچوب مدیریت و هدف گذاری است که رهبران تجاری را قادر می‌سازد تا تیم خود را به سمت یک هدف مشترک و مشخص هدایت کنند. در اینجا روند یادگیری کلیدی که در تعیین و رسیدن به اهداف تجاری سالانه ارزشمند است، آورده شده است.

  ادامه  ←
 • 4 نشانه اینکه ایده کسب و کار شما ممکن است افتضاح باشد

  ۴ نشانه اینکه ایده کسب و کار شما ممکن است افتضاح باشد

  مطمئنا، کارآفرینان هرگز مشتاق نیستند به همکاران کارآفرین خود بگویند که ایده آنها به درد نمی‌خورد. به همین دلیل شما باید خودتان تشخیص دهید. در اینجا چهار عامل وجود دارند که می‌توانند نشانه یک سرمایه گذاری معیوب قبل صرف وقت و هزینه زیاد بر روی آن باشند.

  ادامه  ←
 • 5 درسی که من به عنوان یک کارآفرین تصادفی یاد گرفتم

  ۵ درسی که من به عنوان یک کارآفرین تصادفی یاد گرفتم

  من دوست دارم خودم را یک کارآفرین تصادفی تصور کنم.من در ابتدا قصد داشتم اطلاعاتی را درمورد نوآوری‌ها برای استفاده دیگران در دسترس قرار دهم؛ اما تقریباً ۱۵ سال پس از انتشار اولین مقاله‌ام، سایتی را فروختم که بیش از ۸۰۰۰ مقاله نوشته شده توسط حدود ۴۰۰ نویسنده فعال داشت.در طول راه من تجربه‌های زیادی را کسب کردم، بعضی از آنها را آسان و بعضی را سخت یاد گرفتم.در اینجا پنج درس اصلی که من از تجربه ۱۵ ساله خود به عنوان یک کارآفرین وب سایت به دست آورده‌ام، آورده شده است.

  ادامه  ←
 • 50 نشانه کارآفرینی

  ۵۰ نشانه کارآفرینی

  کارآفرینان گروه منحصر به فردی از مردم هستند. آنها نه تنها متفاوت فکر می‌کنند؛ بلکه متفاوت هم عمل می‌کنند. آنها از ویژگی‌های شخصیتی، عادت‌ها و ذهنیت‌ها استفاده می‌کنند تا ایده‌هایی ارائه دهند که مرز بین دیوانگی و نبوغ باشد.

  ادامه  ←
 • 3 عادت ثروتمندان

  ثروتمند شدن تنها با چند روش ساده

  ثروتمندان یک تفاوت اساسی با فقرا دارند، آن هم نحوه‌ی خرج کردن پولشان است…

  ادامه  ←
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!